THE BEST SIDE OF KIRALıK SUNUCU

The best Side of Kiralık Sunucu

The best Side of Kiralık Sunucu

Blog Article

korumamızda tarafınıza ulaşan trafik bir süre incelenir ardından saldırı durumunda en düşük gecikme ile

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %two hundred'e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir. Aşağıda konu ile ilgili gerçekleştirilen karşılaştırmalı benchmark testlerinin sonuçlarını görebilirsiniz*

Bu makalede, işletmelerin fiziksel sunucu fiyatlarını planlama ve bütçeleme konusunda nelere dikkat etmeleri gerektiğini ele alarak, daha etkin bir dijital yatırım yapmalarına yardımcı olacağız.

30 güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin, dimension özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Kaynak Paylaşımı: Sanal sunucular, bir ana sunucu üzerinde kaynakları paylaşarak daha verimli bir şekilde çalışırken, fiziksel sunucular kendi kaynaklarına sahiptir ve kaynaklarını diğer sunucularla paylaşmazlar.

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Dilerseniz istediğiniz işletim sistemi, sunucunuza uzaktan kurulabilir. Tüm bu imkanlara HP sunucularımız ile erişmeniz çOkay kolay

Ülkemizin genelinde, TIER 3 standartlarına uygun olarak tasarlanmış iki adet veri merkezimizle, five farklı operatörle desteklenen ücretsiz DDoS koruması ve tam yedekli ağ altyapımızla kesintisiz erişim hizmeti sunuyoruz.

Yüksek trafiği olan World-wide-web sitelerini barındırarak sitenin hızını ve performansını yükseltebilir, kullanıcılarınız için daha kaliteli bir Net sitesi hizmeti verebilirsiniz. Donanımlarınızı dilediğiniz zaman yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz.

Hizmetinizle beraber sunulan DDoS koruma hizmeti olası bir saldırı anında kirli trafiği ağınızdan uzaklaştırır.

E-Ticaret HostingE-ticaret sitelerinin performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan internet hosting paketleri

Sunucu kiralama işlemini gerçekleştirerek Türkiye’nin en hızlı sunucusuna sahip olun Hem World-wide-web siteniz ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında üst sıralarda yer edinin! Paketleri İnceleyin

Home windows işletim sistemi kurulu bayi hosting paketimiz get more info ile sitelerinizin tamamını barındırabilir aynı zamanda Home windows hosting paketleri satabilirsiniz.

Report this page